" Lojistik Sistem "  Satellite Network Security Systems

       Dexnet  DirecWay

Click (256/512) : Az sayıda Internet kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş kurumsal Internet Erişim hizmetidir.  Alternatif Internet erişim hizmetlerine kıyasla hızlı, kesintisiz ve maliyet etkin bir işletişim imkanı sunar.Internet servisi kullanıcılarının e-posta alıp gönderme, web ve download servislerinden kesintisiz faydalanmalarını sağlar.Click servisine ek olarak, Plus servisi de eklenebilir. 

Smart (256/1024) : Çok kullanıcılı firmaların Internet erişim ihtiyacını karşılayan Dexnet DirecWay Internet Erişim Smart Servisi, Internet erişiminde daha hızlı ve sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. Genişletilmiş download limiti çok daha fazla kullanıcının hızlı ve kesintisiz olarak sürekli on-line kalmasını sağlar.Smart Servisi'ne ek olarak Plus servisi de eklenebilir.  

Pro (256/2048) : Yoğun Internet kullanıcıları için oluşturulan Dexnet DirecWay Professional Internet Erişim Servisi yüksek download limitleriyle kullanıcılarına çok daha hızlı bir Internet erişimi sağlamaktadır. Yüksek download limitleriyle çok daha kalabalık Internet kullanıcı gruplarına hizmet sağlanabilmektedir.Çok şubeli şirket yapıları için Dexnet DirecWay'le kendi Intranet şebekenizi de hemen kurabilirsiniz Professional servisine ek olarak Plus servisi de eklenebilir. 

Direcway, Dexnet erişim servis hizmetleri birey,kurum ve kuruluşların genişbant çift yönlü uydu Internet erişim ihtiyacı düşünülerek geliştirildi.Dexnet  DirecWay'in kurumsal çözüm ortağı Lojistik Sistem ve yetkili bayileri projelerinize uygun  en doğru çözümü sunar. Seçilen paketler için belirlenmiş günlük download kotası her sabah yeniden başlatılmakta, günlük limitin aşılması halinde de bağlantı sona erdirilmeden (Fair Access Policy) erişim normal bir kullanıcı seviyesine çekilmektedir.Türkiye'nin neresinde olursanız olun, birkaç gün içinde genişbant ve sürekli bir Internet erişimine sahip olmak için çok kolay.
İşletme Merkezi 7 gün-24 saat ve 365 gün size sürekli hizmet verecektir.
Aynı ekipmanları kullanarak, ileride servis paketlerinden birine yükseltebilirsiniz

Fair Access Policy : Kullanıcılar arasında gereksiz download hızlarını kontrol altına alarak sistem kaynaklarının eşit şekilde kullanılmasını sağlar.

Plus servisi : Bu servisin ek olarak seçilmesi durumunda, sistem 20:00 - 08:00 saatleri arasından hiçbir download limiti
 olmadan kullanılabilmektedir.Örnek Satış İşlemi Şartları
1.- Müşteri sipariş formu ,Sözleşme ve ilgili belgeler tarafımızdan gönderilir.  2.- Ürün alıcısı tarafından  imzalanan belgeler firmamıza geri alınır.
3.- Eksik ve sorunlu  olmadığı görülen belgelere bağlı  satış onaylanır.           4.- İilgili ürünlerin ödemeleri teslimattan önce peşin tahsil edilir.
DW. Ürün Satış Fiyatı   = Ürün alımı için bir defa ödenir.    Kurulum ve devreye alma fiyatı  = Ürün kurulumu bir defa ödenir.
DW.Ürün sipariş satış ödeme işlemlerinin  bitmesi durumunda 3-5 gün içerisinde Türkiye dahilinde DW. teslimatı kurulumu gerçekleştirilmiş olunur.


  ?! EK açıklamalar, sorular cevaplar.


Limit ve Hız Karşılaştırma Tabloları Sorular ve Cevaplar Teknik Tanıtım Resimleri

       Lojistik Sistem DW.Yetki Belgeleri

                       

 Internet Direcway Dexnet Türkiye  Direcway Turkey  Direcway Turkia 
Dexnet  Direcway Sistem  Dexnet Direcway System  Direcway Dexnet Satış  Direcway Sales  Dexnet