DirecWay Yedekleme

Çok iyi bilinen bir gerçek vardır: Karasal bir hattı yine karasal bir devreyle yedekleyemezsiniz On-line provizyon işlemlerini Internet üzerinden gerçekleştiren hastaneler, eczaneler, turizm ve sigorta acenteleri gibi firmaların Internet erişimleri kesintiye uğradığında işlemleri durmakta, bu da işlerin kesintiye uğramasına sebep olmaktadır.Mevcut Internet Erişiminiz; ister DSL, ister Kablo TV ister FR/LL olsun, her türlü kesintiye karşı uydular üzerinden DirecWay Genişbant Internet Erişim Servisiyle yedeklenecektir. Internet bağlantınız sizin için önemliyse, Internet'e erişim hatlarınızda oluşacak bir kesintide DirecWay Internet Erişimi devreye girecektir. Üstelik, sadece kullandığınız kadar ücret ödeyeceksiniz.

 

 DirecWay İletişim Sistem

DirecWay Kurumsal Internet Erişim Servisi, Orta Ölçekli Kurumların (KOBİ) ortalama kullanımları ve gereksinimleri düşünülerek oluşturuldu. Seçilen paket için belirlenmiş günlük download kotası her sabah yeniden başlatılmakta, günlük limitin aşılması halinde de bağlantı sona erdirilmeden erişim normal bir kullanıcı seviyesine çekilmektedir. Bu yöntem (Fair Access Policy) aşırı ve gereksiz download hızlarını kontrol altına alarak sistem kaynaklarının eşit şekilde kullanılmasını sağlar.
Çok şubeli şirket yapıları için DirecWay'le kendi INTRANET şebekinizi de hemen oluşturabilirsiniz. Üstelik INTRANET'ler DirecWay kurumsal Servis'lerle çok daha güvenli, kesintisiz ve ekonomik.Türkiye'nin neresinde olursanız olun, birkaç gün içinde genişbant ve sürekli bir Internet erişimine sahip olmak için Lojistik Sistemi  arayın.  İ