Lojistik Sistem

Wireless Acces Point

Wireless Mesh Router

Wireless
Video Audio

                                                            "  Lojistik Sistem "  Satellite Network Security Systems                                                            English-->

Point-to-Point WirelessPoint-to-Point transmit ,Radwin

* Ürünler örnek olarak gösterilmektedir.

802.11b standardı, 2.4GHz  bandındaki işlemler için tanımlanmış bir standarttır.
802.11g standardı temel olarak 802.11b standardının bir uzantısıdır. Bu standart ile birlikte veri iletim hızı 2 kat artar.802.11a standardı, 802.11b standardının hızlı Ethernet karşılığıdır. Bu standartla birlikte veri iletim hızı 802.11b’ye göre 5 kat daha artar.
 

Mesh WirelessMetro Mesh ,Tropos TM

* Ürünler örnek olarak gösterilmektedir.

Mesh ağ wireless ağı üzerinde birden fazla farklı ağ kurulumu imkanı vardır.Adreslemeleri, servis sınıfları ve güvenlik ayarları ile bu işlemler için mümkündürHer ağ gurubunun veri akışı kendi ağı için özeldir ve herhangi bir şekilde başka ağlar tarafından erişilemez.

 

 

Dual band Wireless

     Dual band outdoor , Ruckus

 * Ürünler örnek olarak gösterilmektedir.
 

Wireless mesh session id özelliği ile kullanıcı uç değiştirmez bağlantısı devam eder bu özellik mobil video uygulamaları ve ses uygulamaları için en önemli özelliklerden biridir.

20 yıldır işimiz bu..

         Copyright © All rights reserved.

ruckus,radwin,fretide,wimax,ruckus wireless,ruckus kablosuz,ruckus access point,wireless ruckus,radwin
Kablosuz iletişim,wireless iletişim,Ruckus wireless sistemler,Wimax network kablosuz,wireless video transfer ,kablosuz video network,Kablosuz iletişim,wireless iletişim,Ruckus wireless sistemler,Wimax network kablosuz,wireless video transfer ,kablosuz video network